Бал Руху чистих сердець в Україні

Цього року День Перемоги був дійсно світлим. Не лише через те, що була тепла сонячна погода, але і тому, що цього дня – 9 травня 2009 року молодь майже з усіх куточків України приїхали до Києва, щоб скласти обітницю перед шлюбної чистоти. Це була наша маленька перемога над спокусами світу. Маленька, яка принесе великі плоди у завтрашньому дні .

Для нас, учасників балу, це була дійсно найсвітліша подія, яку кожен пережив по-своєму. Бал Руху було проведено в стінах Інституту теологічних наук імені Томи Аквінського, що у Києві. На саму подію приїхало більше 70 осіб з різних областей України. Сам цей час перебування був, так би мовити, «сейшеном»: спільна молитва, Служба Божа, посвячення обручок та благословення молоді від Його Преосвященства єпископа Станіслава Широкорадюка, урочистий бал та дискотека стали сильним скріпленням не тільки дружніх стосунків, але й впевненості у тому, що ти не один!

Перед тим як поділитися нашими враженнями, хочемо розповісти як все було. Розпочалася ця святкова подія о 15:00 з офіційного відкриття балу РЧС. Спочатку ми всі знайомились. Із реєстраційного листа зачитували місцевість й учасники по черзі підіймались, а зал вітав усіх посмішками та гучними оплесками. Пізніше творча пара нашого вечора – Павло Коваль та Ольга Гриб виконали урочистий вальс, цим самим розпочавши танцювальну частину дійства. В перервах між танцями нашій увазі були представлені творчі номери молоді з міста Жмеринки. Це були дуже повчальні сценки, пантоміми, пісні.

О 17:00 розпочалася урочиста Служба Божа в каплиці Інституту під проводом єпископа Станіслава Широкорадюка. В своїй проповіді екселенсія закликав нас не відступати від рішення, яке ми прийняли не зважаючи на найсолодші пропозиції світу. Закріпив сказане цитатами з книжки о. Павла Вишковського «Переслідувана Церква». Після Євхаристії відбулося  благословення учасників Руху та посвяченя і одівання обручок, а потім була прочитана спільно молитва довіри, в якій кожен із нас постановив дотримуватись дошлюбної чистоти, а також віддав себе повністю під опіку Ісуса та Марії – Матері чистої любові.

Яскравою пам’яткою залишився розарій-обручка, котрий був освячений під час богослужіння для кожного учасника. Від тепер розарій-обручка став сімейною реліквією, котра передаватиметься із покоління в покоління. Цей маленький символ чистоти є не тільки нагадуванням нам про нашу обітницю, але й своєрідним знаком того, що передшлюбна чистота можлива. А шлях до неї: віра, щира молитва, стриманість. А розарій на пальці – печатка, яка урочисто цей союз закріпила.

Після закінчення спільного фотографування, кожен РСЧ-ник урочисто поклав до підніжжя фігури Матері Божої білі троянди.

Далі нас чекала святкова вечерня. Там кожен зміг підкріпити свої сили для подальшого проведення вечора та поспілкуватись між собою

О 20:00 розпочалася друга офіційна частина балу. Наш танц-інструктор Коваль Павло проводив різні бальні танці. Найбільш усім сподобався квікстеп. Під час цього танцю кожен зміг трішки повернутись в дитинство.

Під кінець Балу  глядачам подарували танець наші король та королева Віктор та Оля, що були ведучими балу. Зал активно їх підтримував.

А о 21:00 розпочалася святкова дискотека, де кожен міг бавитися так як умів!

Все це було дуже весело.

Так, як кожен рух залишає свій відбиток в історії людства, так і наше
РЧС-івське об’єднання робить і свій вклад – свою маленьку революцію. В цей день близько сотні молодих людей твердо вирішили «плисти проти течії» не дивлячись ні на що! Так, можна з впевненістю сказати, що 9 травня 2009 року почалася писатися нова історія християнської молоді України.

Попереднє   |   Наступне назад