Берлін: марш заради життя

Змінити законодавство таким чином, щоб життя людини оберігалося від зачаття до смерті, вимагали від німецької влади учасники «Маршу заради життя».

Акцію підтримали кільканадцять неурядових організацій, об’єднання лікарів та християнсько-демократична партія. Згідно з інформацією поданою Федеральним управлінням статистики в Німеччині гине коло 110 тисяч ненароджених дітей на рік.

В цьому році коло 400 контрдемонстрантів намагалися перешкодити проведенню маршу. Це були в більшості молоді люди з альтернативного лівого середовища, які змішалися з натовпом, спробували роздавати презервативи, скандували образливі гасла і провокували бійки. В цьому році берлінській поліції вдалося опанувати ситуацію, тому до більших інцидентів не дійшло. Згідно з офіційними даними поліції в марші взяли участь понад 2 000 оборонців життя, які пройшли в мовчанні від урядової канцелярії до храму святої Ядвіги, несучи білі хрести на руках. Там все закінчилося екуменічною Службою.

Головний організатор та керівник Німецької федерації Рухів за охорону життя Мартін Лохманн залишився задоволеним з цьогорічного маршу. На його думку, з року в рік зростає кількість учасників маршу і проблема абортів починає публічно обговорюватися.

www.credo-ua.org

Попереднє   |   Наступне назад