Боротьба зі СНІД-ом

Автор: Павло Коваль

Щодня в Україні вмирає від СНІД-у 7 людей і щодня інфікується (тобто заражується) ВІЧ 50 людей.

15% хворих на СНІД – це малолітні діти.

Офіційно зареєстрованих хворих на СНІД в Україні станом на 1.12.09 більше 30 тис. осіб.

День боротьби зі СНІД-ом проходить останнім часом дуже смішно, а саме пропагандою презервативів. Смішно те, що замість того, щоб захищати людей від розповсюдження вірусу, всюди пропаганда до використання всього, що тільки призводить до передвчасної смерті людини. Контрацепція дуже схожа на наркотики, головне – це підципити людину на гачок, щоб вона тільки один раз спробувала. Наприклад, дати їй презерватив безкоштовно і вкинути людину в бруд, яка до цього жила нормальним життя.

Це одвічна боротьба добра і зла. Сьогодні зло діє в будь-який спосіб. Його завдання заплямити людину, а потім втягувати її до того болота, з якого так тяжко вилізти, а особливо, щоб не залишилося залишку від нього, а це вже майже не можливо. Скільки людей сьогодні заразилося СНІД-ом і померли? – невідомо. І продовжується атака зла, все більше і більші стають напади! А скільки зараз живуть на грані падіння. Невже не можливо зупинити? Невже люди не прагнуть жити?

Життя таке прекрасне, сповнене стількох добрих речей, невже люди не розуміють, що вони роблять? Невже вони не можуть розрізнити добра від зла?

Ні, вони можуть розрізнити добро від зла, бо кожен має сумління в серці, що говорить де добро, а де є зло. Та проблема в тому, що зло сьогодні діє якби під виглядом добра, а насправді за ширмою головна мета – смерть людини. На початку на духовному рівні: провести гучний концерт, загіпнозувати тяжкою музикою, (факт, що не потребує якихось додаткових доказів), нав’язування божевільних ідей, наприклад, що презерватив захищає від СНІД-у, подарувати безкоштовно його. Такий сюжет в більшості, рано чи пізно, приведе до відкидання моральних принципів, а далі падіння в болото. Це довгий фільм, який може мати два варіанти закінчення – гріх і смерть, або життя в чистоті. Також треба відзначити, що тих, кого ще не захлиснуло болото можна вирватись, але вони потребують допомоги.

1 грудня 2009 року Рух чистих сердець розпочав роботу по поширенню правдивої інформації, щодо іншого, справжнього захисту себе від СНІД-у.

– дотримуйся дошлюбної чистоти (не вступай в статеві стосунки до шлюбу);

– не вживай алкогольні напої та наркотичні речовини в будь-якому вигляді (це рано чи пізно приведе до смерті);

– не переглядай порнографічні матеріали (їх перегляд приводить до порнозалежності та сексуальних збочень).

Пам’ятай:

У світі відомо більше 54-ох захворювань, що передаються статевим шляхом, більшість із них невиліковні. Вони викликають хронічні запальні процеси, різні ускладнення та рак статевих органів як в жінок, так і в чоловіків.

Гормони особливо впливають на гормональну, імунну, нервову, серцево-судинну та статеві системи, так як гормони – це біологічно активні речовини, які діють на клітинному та молекулярному рівні. Жінки, які вживали гормональні контрацептиви можуть стати безплідними, а якщо і завагітніють то в більшості випадків народжують дітей з проблемами здоров’я.

Ненадійність контрацепції приводить до непланової вагітності та аборту. Аборт – це вбивство дитини.

Ми члени Руху чистих сердець пропонуємо безкоштовний метод боротьби зі СНІД-ом:

1. Бережіть свою цнотливість до шлюбу. Це вас зробить вільними, радісними та спокійним та незалежними від медицини.

2. Будьте відповідальними за свої поступки. Дотримуйтесь вірності у шлюбі. Тільки чисте серце здатне любити!

Саме з такою короткою інформацією члени Руху та молодь парафій Києва розповсюджувала листівки в місцях великого скупчення людей. Це також є жестом нашої віри. Віри, яка також потребує вчинків. Ми впевнені, що багато, хто причитав, задумався над цими словами. Ми продовжуватимемо надалі працю, щоб врятувавши хоча б одну людину, мати велику заслугу перед Богом.

Також закликаємо всіх, хто прочитав цю статтю не бути песимістом, а також брати участь в боротьбі зі злом, поширювати правдиву інформацію, рятувати людей. Так, вже молодь з Новоград-Волинського та Житомира виявили бажання допомагати в такій справі. Тож, якщо ти вирішив зайнятися такою діяльністю, то звертайся:

вул. Срібнокільська, 8, кв. 394

тел. 572-69-86

Будьте щасливі

Рух чистих сердець – Україна

Попереднє   |   Наступне назад