Вічне спасіння

Вічне спасіння

  • Історики стверджують, що ті роки, коли народився Ісус, відзначались особливо живим, загальнолюдським очікуванням найбільшої події в історії світу. Для вибраного народу це мав бути прихід Месії, а для поганського люду – народження володаря світу. Всі були переконані, що це відбудеться в Юдеї за 6-7 років до Різдва Христового, за нинішнім календарем.

  • Кен Гвіндон під впливом маніпуляції матері свого приятеля повірив у те, що: ім’я Боже це Єгова (а не Ягве, як виникає з біблійних досліджень); Пресвятої Трійці не існує; душа – смертна; Бог не палить поганих людей у пеклі; весь світ переслідує справжніх християн, тобто свідків Єгови; Царство Боже було засноване 1914 року. Всі релігії походять від сатани – за винятком релігії свідків Єгови. Він полишив католицьку віру. Ось подальший розвиток історії…

  • Мати Божа, яка об’являлась в Гваделупі, Лурді, Фатімі, а також у багатьох інших місцях земної кулі, усвідомлює нам, що втрата віри в Бога, атеїзм, деморалізація і таке життя, так якби Бога взагалі не існувало є найбільшою трагедією людства.

  • З листа від читача:«На сторінках журналу «Любіть одне одного» часто описуються історії, свідчення навернень осіб, які сповідували інші релігії або були атеїстами. Однак я не знайшов жодного свідчення про навернення мусульманина чи мусульманки. Чи вони взагалі навертаються до Ісуса? Аркадій».

  • Публікуємо продовження послання Господа Ісуса, які Він передав для румунської черниці в комуністичних часах.

  • Надія є чимось, що дає людині сили, щоб жити.

    Одне із християнських завдань це нести надію у світ. Звісно, перш ніж комусь дати надію, ми самі маємо її мати