Духовна загроза, секти

Духовна загроза, секти

  • Я – майже 60-річна жінка, матір дорослого сина і дорослої доньки, бабуся двох онуків. Ворожінням, езотерикою, магічними обрядами займалася упродовж багатьох років. Ворожбитство дає враження переваги над подіями, людьми, погодою і нібито дозволяє передбачати нещастя та уникати їх. Доходить до такої залежності, що ворожка не переступає свого порогу, не витягнувши спершу карту.

  • Фігура змія в третій главі книги Буття символізує спритність і майстерність, з якою сатана підходить до людини. Сцена в раю, яка відображає подію гріхопадіння людини, демонструє сатанинську стратегію спокуси людини. Образ змія має універсальне значення, бо розкриває лукавство і велику кмітливість спокусника, який з’являється до людини з будь-якою спокусою і схиляє до гріха. «З усіх польових звірів, що їх сотворив Господь Бог, найхитріший був змій» (Бут 3,1). 

  • У давнину астрологія, алхімія й магія були тісно пов’язані між собою. У давньому  світі маг, жрець, волхв звичайно поєднував у своїй особі  обов’язки астролога, чаклуна і оповідача снів. 

  • Останнім часом усе частіше молоді люди, знайомлячись, додають, до якого знаку зодіаку вони належать. Деякі при цьому переконані, що такі відомості допомагають знайти друзів, партнерів, підказують, кого необхідно уникати. 

  • Окультизм – це релігія сатани. Це віра в існування енергій та сил, реальність яких ми не можемо перевірити за допомогою наших почуттів. 

  • На сьогоднішній момент в Польщі діє від 50 до 70 тис. різного виду «цілителів». Виникли центри природної медицини, осередки альтернативної медицини і.т.д. Така діяльність викликає чималий інтерес. Незвичайність, таємничість, оманливі, напрочуд швидкі ефекти «терапії» притягують навіть тих людей, які відносять себе до віруючих в Ісуса Христа.

  • Я виховувався в родині атеїстів. Мій батько зробив собі кар’єру під час війни у В’єтнамі (звісно, що він був прихильником комуністів). Мій дядько – генерал. Коротше кажучи, в такому кліматі Бога в моїй родин не було і. Моя сестра до цього часу не охрещена, а мої батьки живуть у важкому грісі. І мені здається, що тільки я, завдяки Божому Милосердю живу в стані благодаті.

  • За стражданнями багатьох людей криється нестача знань про природу та особливості сучасної хвилі нових релігійних рухів (читайте – сект).

  • Протоієрей Олександр Мень (1935 – 1990) – богослов і проповідник. Сполучення глибокої церковної укоріненості, яку він набув у катакомбній Церкві, з широкою ерудицією, відкритістю до світської культури, науки та до інших конфесій висунули отця Олександра в ряд провідних християнських авторів і проповідників Російської Православної Церкви.