За рік нас стало вдвічі більше! НАВІЩО?

Автор: Юлія

Підійшовши до цієї газетки, оглянувши фотографії, можливо, прочитавши деякі заміточки, подумаю: „Навіщо це мені? Я віруюча людина, практикуючий католик, регулярно приступаю до Сповіді та Причастя. З раннього дитинства знаю, що треба дотримуватись Божих заповідей, в тому числі шостої – не чини перелюбу. Що зміниться, якщо вступивши в цей рух підпишу якусь декларацію. Скоріше за все туди вступають ті, котрі мають якісь проблеми або мали бурну молодість.”

А ось інша думка. Її висловила одна учасниця з’їзду членів руху у Брюховичах у приватній розмові: „Я думала, що тут зберуться такі собі „очкарики”, зубрильщики та ін. Як це не соромно визнати я помилилась. Приїхали освідченні, веселі, життєрадісні і зовсім не відсталі молоді люди, яким все вдається”. На завершення нашого діалогу співрозмовниця і уже також член РЧС з посмішкою на обличчі заявила, що вони усі є нормальними. І над цією нормальною поведінкою є щось вище ніж у інших – прагнення бути чистим серцем і не тільки …

Офіційно Рух чистих сердець діє на Україні з березня 2007 року. Інформація про нього розповсюджується до сьогодні серед віруючої молоді.

Питання – чому? Відповідь досить проста, але напевно не хотів би її чути. Я народився за задумом Бога для певної мети, пізніше я особисто з Ним зустрівся в Пресвятому таїнстві чи під час молитви, чи в інший спосіб, відомий тільки Йому та мені. Тепер Господь напевно хотів би, що я став Його свідком, щоб став інструментом в Його руках. Я спілкуюсь не тільки з віруючою молоддю. Серед моїх знайомих, друзів, співробітників є безліч людей, які живуть за законами, що диктує сьогоднішній світ, проповідуючи антикультуру смерті. Багато з них навіть не задумується, що жити в чистоті – це норма життя, а не пережиток минулих часів.

Мої знайомі, друзі живуть і поводяться так, як роблять усі, як пропагують ЗМІ, не задумуючись про страшні наслідки.

Це стосується не тільки безладного сексуального життя, якихось збочень, а й таких на перший погляд безвинних дрібниць, як сісти хлопцеві на коліна, оголити живіт, сходити з компанією в баню, скачати на телефон в міру розпусну картинку …

Відкриймо катехізм та прочитаймо про чужі гріхи … Хіба маю право нічого не робити?! Зауваженням, роз’ясненням, власним прикладом можу допомогти Богові змінити хід життя мого друга, знайомого! А де ж узяти потрібну інформацію?

Відповіді на безліч запитань учасники руху отримують на з’їздах форумах, реколекціях від компетентних осіб – медиків, священників та сестер законних, а також через листування, особисті телефонні розмови тощо.

На закінчення хочеться зазначити важливий факт. Я – створіння грішне та слабке, без Божої допомоги та благодаті нічого доброго не можу зробити. І з цим погодиться кожен. З власного досвіду скажу, що відчувається величезна різниця між просто знати, що цього робити не можна, бо гріх, та тим, коли після Сповіді та Причастя даєш Самому Богу обіцянку дотримуватися чистоти та просиш Його допомоги та опіки. Велику силу має заступницька молитва – члени РЧС постійно моляться один за одного. І ще одне – учасники Руху Чистих Сердець – це звичайні молоді люди, повні радості, оптимізму, які вміють відриватись по повній, зберігаючи при цьому чистоту свого серця. А способів для цього є безліч! Які – можеш дізнатись на найближчій зустрічі РЧС. Це навіть може бути справжній бал з вечірніми сукнями, фраками, музикою, танцями.

„Коли Рух заіснував на Українських землях ціль у нього одна. Допомогти молоді відчути щось більше. Відкрити очі на прекрасне, яке являє собою чистоту.

Хочеться сказати, що цей Рух являє собою не якісь там заборони, але є механізмом, який ніколи не зламається. Тут не йдеться про молодих людей, яким буде говоритись, не роби того, чи не роби цього. Допомогти, підтримати, зрозуміти, не бути байдужим. Ось наша мета. Я надіюсь, що інші дивлячись на учасників Руху захочуть також відчути щось прекрасне та чисте. Надіюсь, що Рух має велике майбутнє.

І хотілося, щоб наступна наша зустріч принесла свої плоди та нових шукаючих особистостей”. Такою була відповідь на питання, навіщо існує РЧС, с. Ліліанни, координатора даного руху.

Юлія

Попереднє   |   Наступне назад