Конференція латинських єпископів України застерігає від гендерної ідеології

Від впливу гендерної ідеології та багатьох інших загроз для освячених християнських сімей застерегла Конференція Римо-Католицьких Єпископів України.

Пастирський лист оголошено у всіх римо-католицьких парафіях минулої неділі, 29 грудня 2013 р., коли Церква латинського обряду після Христового Різдва відзначала свято Святого Сімейства Ісуса, Марії та Йосифа. Єпископи пригадали, що у часи, коли комуністична влада переслідувала релігію, закривала святині та арештовувала духовенство, саме родина найчастіше була єдиним притулком для знищуваної віри. Багато хто з нас пам’ятає той час і підтвердить, що порятунок своєї віри завдячує саме родині. Можемо радіти, що влада у нашій країні підтримує родину, надаючи фінансову допомогу для сімей, у яких народжуються наступні діти. «Це чудовий приклад і взірець для сусідніх країн», – зазначили єпископи. Водночас римо-католицький Єпископат України застеріг вірних, аби вони були пильними щодо численних загроз для християнських родин. Зокрема, так звана гендерна ідеологія. Цей процес охоплює дедалі більше держав світу, а його впливи поволі приходять і в Україну. Тому пастирі хочуть застерегти своїх вірних перед згубними наслідками цієї теорії, оскільки вона протирічить Богу, натуральному праву і здоровому глузду, не має жодних наукових підстав, а є лише чистою ідеологією. Для неї характерне утопічне мислення. Вона будує утопію, тобто вигаданий світ, нереальний і приречений на загибель.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va/news/2013/12/30/конференція_латинських_єпископів_україни_застерігає_від_гендерної/ucr-759910

сайту Радіо Ватикану

Попереднє   |   Наступне назад