Наука та вiра

Наука та вiра

  • Мешканці Манопелло завжди вважали, що образ Христового Лику в їхньому парафіяльному храмі був чудесним чином увічнений на хустці, яка колись прикривала у гробі голову Ісуса і стала свідком Воскресіння.

  • До людей, які живуть так, наче Бога не існувало, або які відкидають Його існування, Творець скеровує слова отверезіння і опам’ятання: «Безумний каже в своїм серці: „Немає Бога”» (Пс 53,2).

  • Існують наукові докази того, що Біблія вірно передає Правду про життя Ісуса, про Його навчання, Воскресіння, Його вплив на життя всіх тих, які його пізнали та увірували в Нього.

  • Походження та існування образу Матері Божої з Гваделупи є великою таємницею. Після багаторічних наукових досліджень для кожної неупередженої та відкритої на правду людини, стає очевидним, що цей образ є ділом самого Бога.

  • Євреї надавали великого значення місцю поховання. Підґрунтям віри у воскресіння тіла стало виникнення звичаїв, пов’язаних з похованням померлих. Для нас, сучасних людей, археологічні дослідження давніх єврейських цвинтарів є важливим доповненням до інформації, яка міститься у Біблії.

  • Чи ти чув що-небудь про Біблію? Напевно, ця книга є у тебе вдома, і ти навіть знаєш, на якій саме поличці вона стоїть.

  • Багато людей не усвідомлюють, що центром християнської віри є особистість розіп’ятого і воскреслого Ісуса, а не якісь високі ідеї, культура, звичаї або етичні позиції. Щоб допомогти нам знайти особистий контакт зі Спасителем, Божественне Провидіння зберегло до нашого часу приголомшливий образ Його страждань і смерті, що відбився на поховальних покривалах, котрі є свого роду п’ятим Євангелієм, написаним не чорнилом, а кров’ю, пролитою заради нашого спасіння.

  • Туринська Плащаниця стала найвідомішою християнською реліквією, яка дивує увесь світ. Ґрунтуючись на дослідженнях, проведених останнім часом, вчені склали історичну хронологію існування Плащаниці.

  • Наукові дослідження однозначно підтверджують, що Плат (хустина), що зберігається в Манопелло, походить з Єрусалима. В результаті чудесного Воскресіння Христа з гробу на хустині залишився відбиток Обличчя Ісуса. Ймовірно, і Туринська Плащаниця, і Плат з Манопелло, який отримав назву «Плат Вероніки», до V століття зберігалися в місті Едесса, яке прийняло християнство в першому столітті н.е. (сьогодні це Урфа в південно-східній Туреччині).