Не вбивайте зачатих дітей!

Автор: Matka Teresa z Kalkuty

Ми були створені Богом для того, щоб любити і бути любленими

Від усього серця я звертаюсь до вас сьогодні – до кожної людини всіх народів світу: до людей, від яких залежить прийняття великих рішень, але також і до матерів, батьків та дітей у великих і малих містах, селах і селищах.

Кожен із нас живе сьогодні, тому що Бог полюбив, створив нас і наших батьків, які прийняли й виховали нас, передали нам дар життя. Життя – це найпрекрасніший дар Бога.

Але життя свідомо знищується війнами, насиллям, абортами. Тому ми бачимо багато болю через нещастя, які відбуваються в багатьох місцях на всій земній кулі. Ми ж були створені Богом для іншого – для того, щоб любити і бути любленими.

Я часто говорила, що аборти – головна причина нищення миру в сьогоднішньому світі, і я переконана в цьому. Якщо мати може вбити власну дитину, що ж може тоді втримати вас і мене від убивства одне одного? Тільки Той, хто створив життя, має право забрати його. Ніхто інший такого права не має: ні матір, ні батько, ні лікар, жодна установа, жодна конференція, жоден уряд.

Я переконана, що в глибині ваших сердець ви знаєте, що ненароджена дитина – це людська істота, яку любить Бог так само, як ви і я. Як же може хто-небудь, знаючи про це, свідомо нищити життя? Я жахаюся, думаючи про тих людей, які, вбивши своє сумління, можуть схвалювати аборти. Коли ми помремо, то станемо перед обличчям Бога, Автора життя. Хто розрахується з Богом за ті мільйони дітей, яким не дали шансу жити, відчути любов і дарувати її іншим?

Бог створив світ достатньо великим для всіх тих живих істот, яких забажав покликати до життя. Це тільки наші серця недостатньо великі для того, щоб бажати та прийняти кожну дитину. Якщо б усі ті гроші, які вкладаються у винаходи способів убивства людей, використовувалися для того,  щоб нагодувати, дати прихисток і виховати їх, яким прекрасним міг би стати цей світ! Дуже часто ми боїмося жертв, на які треба піти заради дитини. Проте де є любов, там завжди є зречення. Якщо ми любимо, то, незважаючи на біль, радіємо і живемо в мирі.

Якщо де-небудь є якась дитина, яку ви не хочете чи не можете нагодувати й виховати, віддайте її мені. Я не відкину жодної дитини. Гарантую їй дім або знайду для неї батьків, які полюблять її. Ми боремося з абортами через усиновлення чи удочеріння і  вже передали тисячі дітей в турботливі сім’ї. І так чудово бачити любов та єдність, які встановлюються між людьми з появою дитини.

Дитина – найчудовіший дар Бога для родини, народу. Тож не відкидаймо ніколи цього дару Божого! Я молюся за кажного з вас, щоб ви завжди бачили й любили Бога в кожній людині, і в ненародженій також.

Нехай благословить вас Господь!

Блаженна Мати Тереза
Калькуттська, Каїр, 5-13. IX 1994 
 

Попереднє   |   Наступне назад