Окультизм

Автор: ks. Mieczysław Piotrowski TChr

Окультизм – це релігія сатани. Це віра в існування енергій та сил, реальність яких ми не можемо перевірити за допомогою наших почуттів. 

Маги шляхом виконання спеціальних ритуалів та обрядів віддають себе в їх розпорядження, щоб за допомогою цих ритуалів та обрядів оволодіти таємничою силою й отримати надприродну здатність пізнання майбутнього, читання думок, контактів з духами, з померлими, зцілення, панування над силами природи, позитивного чи  негативного впливу на людей. Окультні практики порушують першу заповідь Божу, тому що спрямовані проти самого Бога. За їхнім  посередництвом відбувається контакт із демонічними силами.

Господь Бог дав нам однозначне попередження: «Щоб не було в тебе нікого, хто ворожить, або кидає жеребом, або заговорює, або волхвує; або нашіптує, або викликає духів, або віщує, або розпитує мерців. Бо огидний для Господа кожен, хто це робить, і саме за ці гидкі звичаї Господь, Бог твій, проганяє ці народи перед тобою. Ти мусиш бути бездоганний перед Господом, Богом твоїм. Бо народи, яких ти маєш прогнати, слухаються чарівників і ворожбитів, тобі ж Господь, Бог твій, не дозволяє так робити» (Втор 18, 10-14).

Кожне звернення за порадою та допомогою до ворожбитів, магів, які закликають духів, до цілителів і різного роду сучасних шаманів є гріхом і порушенням першої заповіді. Для людини віруючої дуже важливо з чистим дитячим довір’ям віддати себе в люблячі руки Бога, підкоритися провидінню Духа Святого й прагнути робити все, щоб виконати Божу волю. Тому можна й потрібно у щоденній молитві радитися з Духом Святим, з Божою Матір’ю, зі своїм ангелом-охоронцем, зі святими.

Як захиститися від окультизму?

Окультизм виникає як наслідок заперечення Бога та Його Євангелії. Він спричиняє поневолення  людини сатаною. У суспільствах секуляризованих та язичницьких, де церкви порожні й  панує моральна розпуста, розлучення, аборти, неповага один до одного й суцільна продажність, окультизм має найбільшу популярність. Так відбувається завжди: від атеїзму люди переходять до забобонів, поклоніння ідолам, до сатанізму, східних культів і різного роду сект.

Історичні факти вказують на тісний зв’язок соціалізму й марксизму з демонологією. Основоположники комунізму – Маркс, Енгельс, Ленін, Сталін – були повністю підкорені владі сатани. Подібні зв’язки з сатаною були і в Гітлера та його соратників.

Через окультну практику сатана створює видимість спасіння, але робить це з однією метою: поневолити людину та привести її до вічної загибелі. Спасає тільки Ісус Христос. Якщо людина  рішуче відкидає всілякі сумніви, відмовляється від  використання гороскопів, носіння амулетів, гадання, від контактів з біоенерготерапевтами, читання преси й книг цієї тематики та припинить інші окультні практики, а в час сповіді з упованням і вірою пригорнеться до Ісуса, визнаючи Його своїм єдиним Спасителем і Господом, тоді Ісус прийде до нього зі Своєю любов’ю, ласкою, добротою і нескінченним милосердям, яке прощає всі гріхи й звільняє від усілякого поневолення та залежності. Тільки Ісус є нашим єдиним Господом і Вчителем. Він створив нас для Себе, і поза Ним, що живе та діє в Церкві, ми не знайдемо щастя, любові та життя вічного. 

Попереднє   |   Наступне назад