Свідчення РЧС

Автор: Свідчення

„Починаю все спочатку. Я надто довго зволікав з рішенням про вступ до РЧС, щоб відкладати це знову, бодай на мить. Я зрозумів, що Бог прагне мене визволити і чекає на співпрацю з Ним, роблю крок назустріч Йому. Якщо я не буду прагнути визволення від гріха, Бог не звільнить мене силоміць. Буде важко, але набагато легше скотити камінь з гори, аніж викотити його на гору. Прошу в Бога сили, бо знаю, що Сатана воюватиме за мою душу найрізноманітнішими способами. Довіряю Ісусові, який сказав:. «Досить тобі моєї благодаті, бо моя сила виявляється в безсиллі»„ (2 Кор.12, 9).

Кшиштоф

„Прагну подякувати Господу і Пресвятій Богородиці, завдяки яким моє життя набуло сенсу. Вони вихопили мене з тенет нечистоти, наркотиків, алкоголю та стероїдів. Те, як я жив, уже минуле, а моїм майбутнім є Христос. Я приєднався до РЧС бо прагну завжди мати чисте серце для мого Господа, і дарувати Йому чисту любов, що вдосконалюється з кожним днем. Вірю, що витримаю в цьому випробуванні, адже ж: «Все можу в Тому, який зміцнює мене у Пресвятій Богородиці! (о. Максиміліан Кольбе). Ісусе, довіряю Тобі!”.

Кароль, 17 років

„Сьогодні, разом з моїм нареченим, ми вирішили вступити до Руху Чистих Серць. До шлюбу залишилося чотири місяці, і ми постановили гідно приготуватися до цієї Тайни. Богу поручаємо час нашого заручення, подружжя і родину”.

Маргарита і Петро

„Впродовж певного часу задумуюсь над тим, яким є моє призначення в цьому житті. Ісус показав мені його – це чистота. Знаю, що ця дорога не є легкою, але тільки крізь терни ідуть до зірок. Прагну ставати кожного дня кращою людиною, формувати свою особистість і бути щораз ближче Бога. Прошу в Господа доброго і розважливого чоловіка. Знаю, що з Божою допомогою знайду його. Господь любить мене і допоможе мені зберегти цей чудовий дар, яким є чистота”.

Юстина, 17 років

„Цілу себе я поручила Ісусові, розпочала нове життя, яким дозволила Йому керувати. Хочу жити згідно з його волею. Він віддав за мене своє життя, щоб я могла з ним жити у вічності, отож я прагну подарувати Йому моє маленьке, але чисте серце. В сучасному світі дуже важко дотримуватись чистоти, але з Ісусом можемо подолати всі труднощі. Знаю, що сама не змогла би подолати труднощі, з якими зустрічаюся щодня. Я слабка людина, але Господь дає мені силу, Він зі мною, бо я віддала Йому своє життя. Він стоїть біля дверей серця і стукає, хоче його очистити, оселитися в ньому назавжди, потрібно тільки відчинити і запросити Христа. Не лякайтеся! Молюся за членів РЧС і за тих, яким ще бракує відваги. Просіть про дар чистоти св. Духа. Він зміцнить вас і додасть вам сили”

Агнешка

„Я повністю довірилася Богові і чекатиму на справжнє чисте кохання, про яке щодня прошу в Господа. Вірю, що Милосердний Батько ніколи мене не залишить і допоможе у вирішенні щоденних труднощів. За своє життєве гасло я вибрала слова Йоана Павла ІІ «Прийми слово Христа. Довірся Йому і прийми своє життєве завдання. Люди нового століття потребують твого свідчення. Не бійся! Христос поруч»„.

Читачка

„Я довго відкладала час вступу до РЧС, оскільки вважала, що не зможу дотримуватися усіх вимог. Дошлюбну чистоту я завжди хотіла зберегти, щоб потім радіти і тішитися справжньою любов’ю. Найважчим для мене є організація свого часу. Я не хочу його марнувати, переглядаючи цілими днями телепередачі і граючи в комп’ютерні ігри. Хочу боротися із своїм лінивством і кожного дня робити щось хороше, позитивне. Хочу тішитися кожним днем, яким мене обдарував наш Творець”.

Аня

“Я часто замислююсь над тим, чому я прагну зберегти свою чистоту аж до дня шлюбу. Це рішення визріло в моєму серці. Прагну бути близько Бога. Прагну, щоб мій майбутній чоловік, якого ще не знаю, теж ішов з Христом по дорозі життя. Хочу подарувати саме йому, неповторному і єдиному, свій скарб. Секс не найважливіша річ в житті! Нехай насміхаються і глузують, показують пальцями. Я готова на такі випробування. Я глибоко переконана, що моє рішення правильне. Легко йти на випробування, коли біля тебе люблячий Отець”.

Клавдія

„Хочу належати до Руху Чистих Серць. Вже протягом певного часу я думала про цей крок, а сьогодні з певністю заявляю, що готова до цього і погоджуюсь з усіма вимогами РЧС. Хочу належати до спільноти людей, котрі, як і я, все своє життя віддають в руки Христа, бо тільки Він знає призначення кожного людського життя. Маю намір свідчити своїм життям Його любов, щоб Христос почувався добре в моєму чистому серці, про яке Його молю. Буду і надалі просити Господа про ласку витривання в доброму (…). Знаю, що Він завжди чекає на мене в Євхаристії, молитві та у словах Святого Письма”.

Моніка

„Мені тільки п’ятнадцять, але я від усього серця хочу належати до РЧС. (…) Я колись думала, навіщо це робити, навіщо бути іншою, ніж усі подруги навколо. (…) Під час цьогорічних реколекцій Організації “Світло – Життя” я зрозуміла, в чому полягає дотримання чистоти і чому варто це берегти. Також я зрозуміла, що від моєї поведінки в цьому рішенні залежить доля моя і моїх друзів. Я усвідомила, що моє теперішнє життя принесе плоди в майбутньому, коли я створю свою родину”.

Діана

„Не можна виявляти пасивність відносно подій, які відбуваються навколо (…), саме тому і я прагну прилучитися до створення цивілізації любові. Я вибрала особливий день для того щоб долучитися до РЧС – першу суботу місяця. Адже я прагну, щоб моє серце було, як Найсвятіше серце Ісуса і Непорочної Марії – чисте, тихе і покірне. Я незалежна від порнографії чи онанізму, та попри це я знаю, що Сатана існує і тільки чекає відповідного моменту, щоб звести мою душу на манівці. Саме тому я прагну в незвичній спільноті РЧС за допомогою Святого Духа готуватися до справжньої, чистої та відповідальної любові, яка «не є грою» (Йоан Павло ІІ). (…) «Людина не може жити без любові. Вона залишається для себе невиразною, її життя позбавлене змісту, якщо не зустріне її на своєму життєвому шляху, не відчує її, не доторкнеться до неї, якщо не відчує її на собі, якщо не знайде в ній живої участі» (Йоан Павло II)”.

Еля

„Я долучився до РЧС, бо хочу навчитися любити справжньою і чистою любов’ю свою кохану дівчину, яка також належить до РЧС. Вона була поряд, коли я віддавав своє серце у Христові руки. Знаю, що лише Христос є справжнім і найкращим вчителем. Я вчуся бути справжнім чоловіком, вчуся поваги до моєї дівчини. Тепер я щодня відкриваю і помічаю в ній щось особливе і нове, вона стає гарнішою в моїх очах, а перебування з нею приносить мені велику радість. Ми разом будуємо наш дім на скелі, на Христі, будуємо з радістю в наших молодих серцях”.

Войтек

„Я вже маю хлопця, саме тому знаю, як важко стримуватися від співжиття. Хоча в сучасному світі більшість людей це роблять перед шлюбом, я хочу бути іншою. Бажання близькості в мені справді дуже глибоке, але я не хочу здаватися. (…) Переді мною багато запитань. Знаю, що найбільшим моїм бажанням є віддатися єдиному мужчині в день шлюбу. Не знаю, чи тим мужчиною буде мій теперішній хлопець. Я щодня прошу в Бога про доброго чоловіка, про чисту і гарну любов. Вірю, що Господь допоможе мені”.

Єва

Попереднє   |   Наступне назад