Свідчення

Нещодавно, 9 травня, в приміщенні гостинного Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського, що в Києві, відбувся І Всеукраїнський бал Руху Чистих Сердець. Туди поз’їжджалася молодь з усіх усюд: з Летичева і Ворзеля, Житомира і Тернополя, Новоград-Волинського та Шаргорода, Хмельницька та Миколаєва, а також із нашої рідної Жмеринки.

Молоді люди урочисто присягнули Богові жити в чистоті серця та просили Його допомоги в цьому. Отримавши благословення єпископа Станіслава Широкорадюка, одягли освячену обручку-розарій як знак обітниці, даної Богу, як нагадування про постійну молитву та Божу підтримку. Також кожен мав можливість урочисто покласти білосніжну троянду до ніг Матері Божої, взірця чистоти, склавши молитву, довіривши Марії своє серце та своє життя. То була найголовніша частина дня.

Опісля молодь та гості вирушили відсвяткувати подію урочистої присяги чистоти. Розпочався бал! Чарівні Король та Королева балу відкрили його виступом віденського вальсу –короля усіх балів. Яскравість розважальної програми нашої жмеринської молоді відмітили усі: від єпископа до молоді. Чудесна „Пісня пісень” у виконанні дуету нашої Ірини Козловської та Влада Кулика із Києва; захоплююча міні вистава „Готель мого серця” за участю Ярослава та Альони Калуцьких, Анни Репей, Заєць Альони та чудової акторки Вероніки, а також режисера Ольги Захарчук; подарунок нашим матерям – „Пісня про матір”, солісткою якої була чарівна та мила Ірина Заєць; і пісня про щиру українську любов викликали бурні аплодисменти молоді. Але найбільший сплеск емоцій глядачів викликав шоу-номер „Моє серце”, який підготувала наша, жмеринська, молодь. Яскраво підібрані костюми, щире виконання – і бурні аплодисменти стоячих глядачів та вигуки:”Браво!” Ми безмежно раді, що могли послужити для інших молодих людей на цьому балу тим, що вміємо, хто піснею, хто танцем, хто декламуванням віршів, хто грою у виставі.

Перерва на святкову вечерю несла для нас приємну несподіванку, адже зала та стіл були оформлені, як на справжньому балу: запалені свічки, пелюстки квітів – це було захоплююче!

Ну а далі справжнє свято – танець – романтичний, вишуканий, пристрасний, веселий, пустотливий та запальний, який дарує радість та прекрасний настрій! Виконання пристрасного танго та уроки ча-ча-ча організатора Павла Коваля вразили найбільше. Танці у режимі нон-стоп закрутили нас до 11 години вечора, оскільки більше нам не дозволяло законодавство України 🙂 Завершився цей феєричний бал, коли усі, взявшись за руки заспівали: „Гуртуймося разом!”

Після відпочинку, наступного дня, на нас чекала не менш приємна прогулянка містом. Хлопці із парафії св. Олександра люб’язно провели нас у Софію Київську, показали Михайлівський Золотоверхий, Володимирівський Собори, Андріївський спуск, Поділ. Ми з радістю сфотографувались біля Закоханих Ліхтарів на Майдані, милувались витворами народного мистецтва та картинною галереєю. Але найбільш цікавою була прогулянка Ботанічним садом. Ми досхочу намилувалися садом бузків та магнолій, а також не могли не випробувати себе у подоланні крутих пагорбів саду, з вершин яких відкривався увесь Київ. Сходження було нелегким, можна сказати, із невеличкими травмами, але напрочуд веселим :)!

Ось так весело та захоплюючи можна відпочивати християнській молоді!

З таким веселим настроєм та з бажанням ділитися тим позитивом з усіма вами, повернулись ми додому та вирішили описати тут цю поїздку.

Ірина Козловська

Це був дійсно найкращий день! Шкода що тільки один! Враження від нього залишились настільки сильними, що з’явилася одразу ідея провести знову через місяць часу! Думка непогана, але як кажуть не все й одразу. Студентів чекає період сесії, а працюючих – нові трудові будні.

Впевнена в тому, що ще відбудеться не один такий бал! Це скоро стане нашою традицією.

Сердечно хочеться подякувати отцю-єпископу Станіславу Широкорадюку,

о. Павлу, сестрам з Католицького медіа-центру за підтримку, отціям з Інституту Томи Аквінського, Галині та Павлу Коваль – без їх наполегливості та праці навряд чи щось відбулося. Дякуємо за те, що Ви у нас є! За щедрість душі та терпеливість духа! Пам’ятаємо про вас у молитві.

Чистота можлива! Ми – живий приклад цього! Сьогодні добровільно кожен з нас вирішив зберегти себе для майбутньої половинки. Хтось обдарує цим у подружньому житті, хтось у таїнстві священства або монашому житті. Але саме головне в тому, що ми зберігаємо найдорожчий скарб своєї юності – дівочість.

Запрошую усіх бажаючих вступити в Рух чистих сердець! Справжня любов варта того, щоб на неї чекати! Ісус приготував нам найбільшу, найкращу любов, треба її тільки дочекатися! Тоді це буде істина любов у Бозі!

Кожного, хто наважиться дати обітницю жити в чистоті, просимо написати на адрес Католицького медіа-центру. Ми запишемо твоє ім’я в Книгу Чистих Сердець, щоб щоденно за тебе молитися, а тобі надішлемо спеціальне благословення. Чекаємо ваших листів!

Бугайчук Яна

Попереднє   |   Наступне назад