Умови вступу

Автор: Редакція

Якщо тобі знайоме відчуття власної безпорадності і немочі, довірся Ісусові, віддай Йому цілого себе, свою душу і тіло разом із  приналежністю до певної статі – і з відвагою, не розраховуючи на себе, почни спочатку працювати над собою.

Будь впевнений, що Ісус поруч і підтримує тебе, чекає на тебе у своєму шпиталі, єдиній школі справжньої любові – в Русі Чистих Сердець.

Хто може вступити до Руху Чистих Сердець?

Кожен, хто хоче йти за Ісусом і вирішує з цього моменту (незалежно від свого минулого) реалізовувати християнське покликання любити Бога і ближнього.

Бажання перебувати з Ісусом і виконувати Його волю (всі кроки члена РЧС підтверджує надрукована на обкладинці журналу Молитва присяги).

Ми всього лише грішники, але ми покликані серйозно підходити до свого рішення, не потураючи своїм звичкам, слабкостям. Не можна лише пробувати або діяти до перших труднощів: якщо зірвешся – починай заново! Коли ж все-таки вчиниш тяжкий гріх, то сповідуйся, щоб з’єднатися з Ісусом і більше не піддаватися спокусам. До Руху вступають люди не без проблем, а такі, які рішуче налаштовані на боротьбу.

Будь-коли! Слід лише:

–          посповідатися,

–          запричащатися,

–          проказати Молитву присяги.

І, зрештою, повідом нам про цю подію, щоб ми мали змогу надіслати Тобі особливе благословення і вписати Тебе до Книги чистих сердець.

Молитва присяги

Господи Ісусе, дякую Тобі, що полюбив мене любов’ю, яка підносить з найбільших упадків і лікує найболючіші рани. Віддаю Тобі, Господи, мою пам’ять, розум, волю, душу і тіло. Обіцяю жити в чистоті аж до дня прийняття Тайни Подружжя. Постановляю не читати, не купувати і не дивитися літератури, передач і фільмів з порнографічним змістом. (Дівчата можуть додати: «Обіцяю носити скромний одяг і в ніякий спосіб не спонукати інших до пожадливих думок чи бажань».) Обіцяю щодня зустрічатися з Тобою в молитві, читанні Святого Письма і в частому Причасті. Постановляю регулярно приступати до таїнства Покаяння, не піддаватися знеохоченню і одразу підійматися з усякого гріховного упадку. Господи Ісусе, допоможи мені навчитися працювати над собою, вміти контролювати свої тілесні похоті та емоції. Прошу Тебе про відвагу в щоденній боротьбі із спокусами, щоб я ніколи не приймав(ла) наркотиків і уникав(ла) всього, що робить мене залежним(ою), а саме алкоголю і нікотину. Навчи мене чинити так, щоб у моєму житті найважливішою була Любов. Маріє, Матінко моя, провадь мене дорогою віри до самого джерела Любові, до Ісуса. Зі слугою Божим Йоаном Павлом ІІ прагну відкритися і віддатися Тобі: «Весь твій! Totus Tuus (Tota Tua), Маріє!». В Твоєму Непорочному серці віддаю цілого (цілу) себе, все, чим я є, кожен мій крок, кожну мить свого життя. Свята Філомено, випроси мені дар чистого серця. Амінь

До РЧС може долучитися кожен, хто прагне засвідчити найпрекраснішу пригоду у своєму житті через витривале прямування за Христом дорогою дозрівання до справжньої любові. Потрібна щира готовність до виконання усіх обов’язків, які перераховані в Молитві запевнення. Йди до Ісуса, Який прагне пробачити Тобі в таїнстві поєднання, прийми Його у Святому Причасті і, віддаючи Йому своє минуле, теперішнє і майбутнє, промовляй Молитву присяги.

Повідом редакцію про Твоє рішення приєднатися до РЧС. Надішли нам свою адресу, дату народження, а також дату твого вступу до Руху, щоб ми змогли вписати Твоє ім’я до Книги чистих сердець і надіслати тобі спеціальне благословення. Не бійся! Для Господа немає речей неможливих! Довірся Йому!

Попереднє   |   Наступне назад