Уряд Аргентини не прислухався до голосу народу, узаконивши одностатеві подружні зв’язки

Ми інформували про те, що Департамент в справах мирян Аргентинської Єпископської Конференції, разом численними асоціаціями сімей організувала марш до стін парламенту в Буенос-Айресі, підтримуючи сенаторів, які проголосували проти законопроекту про легалізацію одностатевих подружніх зв’язків.

У марші на підтримку подружжя і сім’ї, проведеному 13 липня в столиці Аргентини, взяло участь понад 200 тисяч осіб. До маршу протесту приєднались представник інших конфесій та громадських організацій, рухів та профспілок. Під час маніфестації не було жодних політичних символів, тільки національні прапори та гасла на захист подружжя і сім’ї. Такі ж заходи під закликом «Рятуймо родину – Хочемо маму і тата для наших дітей» були проведені в інших містах країни. Учасники демонстрації вказували на виняткове значення, яке відіграє у суспільстві сім’я та подружжя між чоловіком і жінкою, яке не можна прирівнювати до інших форм співжиття.

46% аргентинців виступають проти одностатевих подружніх зв’язків, 40% – з ними погоджуються. 90% мешканців Аргентини є віруючими. Католицька Церква провела широку кампанію проти прирівняння одностатевих зв’язків до подружжя між чоловіком і жінкою. Однак, сенат не прислухався до голосу більшості народу, прийнявши проект, представлений ліво-центристами та підтриманий президентом Крістіною Кіршнер. Зв’язкам між особами однієї і тієї ж самої статі надано ті самі права, як подружнім шлюбам між чоловіком і жінкою, включно з усиновленням дітей. Одностатеві зв’язки, повністю або частково, узаконені в 13 країнах світу, до яких тепер приєдналась Аргентина.

Radio Vaticana

Попереднє   |   Наступне назад