Читачі про нас

Автор: Читачі

«ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!» так потрібен мені, а також усій молоді, як хворому необхідна медична допомога. А Ви ж лікуєте молоді душі – такі хисткі і такі недосвідчені, несвідомі!»

 Каміл

«Дякую вам за цю прекрасну справу, яку ви робите. Журналом «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!» ви спілкуєтеся з великою кількістю молоді, в тому числі і за кордоном; пропонуєте її увазі позачасові та універсальні проблеми, з якими молодь – і не тільки молодь – стикається щоденно, іноді тяжко переживаючи їх у власному житті. Ви вказуєте на ті цінності, якими людина має керуватися в житті. Особливо дякую Вам за свідчення, котрі ви публікуєте. Вдячний за теми, актуальні в ХХІ віці, і прошу збільшити кількість подібних публікацій. А найголовніше, дякую Вам, шановна редакціє, що я побачив гігантський «смітник» у своєму житті, виявив безлад, нестачу сенсу та мети життя. Журнал «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!»дозволив мені знову стати на ноги».

 Альфред

«Вирішила подякувати Господу Ісусу і людям, яких він використав, за найцінніші, найважливіші істини та професійність найцікавішого журналу, який мені будь-коли доводилося пізнати. Перш за все, «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!»зміцнює мене у переконанні, що існують однодумці, що варто мати ідеали і намагатися їх реалізувати. (…) Коли я на своєму шляху зустріла «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!», то побачила Милосердного Бога, Котрий, знаючи мій безмежний відчай, перший простягнув мені Свою долоню. Вже більше року я щоденно молюся Розарій, читаю Святе Письмо і часто беру участь у Святій Месі. (…) Я відчуваю величезну радість від того, що «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!» стає відомим і на сході, і на заході Європи».

 Магдалена, 26

«Я хочу розповісти, що змінився під дією «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!». Я прочитав цей прекрасний журнал – а також спеціальний номер – і замислився над виголошеними Вами ідеями, уявив собі життя, про яке Ви пишете. І коли, зрештою, поглянув на своє минуле – відчув себе брудним і грішним. З допомогою журналу «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!» входиш у світ, сповнений Бога, любові, чистоти, щирості і добра – такий світ має прекрасні цілі та ідеали, про які колись – ще коли я був підлітком – я мріяв, а потім все розгубив, розтринькав, розміняв на дрібниці. У більшості людей є «цвинтар своїх мрій»… У мене – також. (…) Але я все більше вірю у Боже милосердя, у Христа, Який завжди мене чекає і Котрий, якщо звернуся до Нього, все мені простить і допоможе іти далі з гідністю Божої дитини. На цьому шляху до Христа ваш журнал дуже мені допомагає. (…)«ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!» дає мені велику надію – а точніше, впевненість – що , зрештою, переможе світло, а не темрява».

 Михайло

«Це чудовий двомісячник.(…) Я дуже вдячна цьому журналу і відчуваю в ньому гостру потребу. Я радію, що є люди, котрі над усім цим працюють. Господь і справді діє через вас, тому що кожного разу, відкриваючи цей журнал, я чую, що це Він говорить зі мною. Я певна, що плоди Вашої праці благословенні».

 Евеліна

«Я постійна читачка «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!» у Німеччині. Хочу подякувати всім, хто працює в цьому виданні. Я вважаю, що він є безцінним скарбом, оскільки з успіхом виголошує Боже слово, а завдяки сміливій та щирій подачі інформації, він прокладає дорогу до сердець і перетворює їх. У мене є чимало знайомих, які також читають ваш журнал. У моєму власному наверненні до віри ви відіграли величезну роль. Відтепер я сама намагаюсь розповсюджувати цей журнал, а також його російську версію. Вірю, що він допоможе знайти шлях до Бога тим, хто його шукає».

 Читачка з Німеччини

«Розпочну з того, що 23 серпня у нашому храмі пройшов ІV З’їзд Молоді. Моя донька (їй 14 років) також була на цьому з’їзді. Там вона отримала журнал «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!», який принесла додому. Я хочу сказати лише одне – я читала його всю ніч, перечитала до крихітки, і він справив надзвичайне враження! Нині ми живемо в такий час, що для наших дітей просто необхідно читати статті саме такого спрямування. Це потрібно, як повітря. Я вважаю, що цей журнал – своєрідний шлях до спасіння не лише нашої молоді, але і всіх нас. Я б хотіла висловити величезну вдячність і низько вклонитися редактору цього журналу. Хай благословить вас Господь!»

 Ольга, 43 роки, Україна

«Вже більше року я отримую «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!» (польською мовою), який читаю мамі і брату. Потім ми ділимося враженнями. Я залучаю до читання вашого журналу знайомих із наших шкіл. Так ми поглиблюємо свою віру. Я католичка, живу в Росії, в містечку, де немає католицької парафії, де неможливо дістати хоч якусь католицьку літературу. У нас є невеличка спільнота, час від часу до нас навідується священик. Періодично з’являється щось, але, як правило, рідко і старе. Дуже б хотіла отримувати ваш журнал «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!» російською мовою. Єдиний номер, який дістала в Москві, мені дуже сподобався, перечитала його декілька разів. Була б вам дуже вдячна, якби мала змогу мати російськомовну версію журналу регулярно».

 Читачка з Росії

Попереднє   |   Наступне назад