Школа Християнського Життя та Євангелізації Святої Діви Марії з Назарету Матері Церкви

Автор: świadectwo

Для тих, хто прагне пізнати себе, інших і Бога, хто хоче знайти однодумців і духовно зростати в спільноті. А внаслідок цього навчитися жити в гармонії і радості.

Школа – це шестирічний курс, який передбачає впровадження у повноту християнського життя. Кожен рік має чотири сесії: двотижнева сесія влітку і уїк-ендові – восени, взимку, та навесні.  Школа допомагає у підготовці мирян до різноманітної діяльності ( біблійних, євангелізаційних, молитовних груп, соціальної роботи). Її учасниками є греко- і римо-католики, а також православні та протестанти. Навчання відбувається
у  Красилові, а також у філіях:

Україна: Івано-Франківськ, Мукачеве, Тячів, Дніпродзержинськ, Сімферополь, Київ, Вінниця, Одеса, Тернопіль, Житомир, Кам’янець-Подільський, Львів, Чернівці, Чортків, Городок; 

Росія: Москва (в основному – православні), Санкт-Петербург;

Білорусія: Мінськ;

Польща: Варшава, Познань, Вроцлав, Краків, Глівіце, Влоцлавек, Зельона Гура – Нова Суль, Щецін, Кельце, Кудова-Здруй, Єленя Гура, Львувек Шльонський; 

Чехія: Прага, Острава, Оломоуц;

Ізраїль: Хайфа (для протестантів);

Австрія: Вінер-Нойштадт, Сант Мареін; 

Литва: Каунас, Вільнюс; 

Латвія: Рига;

Англія: Лондон;

Болгарія: Белозем.

Наша адреса: вул. Центральна 46

м. Красилів, 31000

Хмельницька обл. Україна

тел./факс (00380) 3855 4 25 17, 4 25 18

www.christschool.org.ua

“Я завжди знала, що Бог є, я вірила, але не відчувала, що Бог поруч. На Школі я це відчула, і це мене глибоко вразило. Я зрозуміла, що ми можемо стати перед Господом такими, якими ми є, що Небесний Отець любить нас”.

Юля, м. Івано-Франківськ

“Господь Бог подарував мені любов, нове життя, яким я хочу і буду старатися жити. Я ніколи не відчував тої доброти, любові, радості, яку відчув на зимовій сесії Школи. Як люди здружуються за такий короткий час? Я знаю, що всі люди, які тут були, хотіли і хочуть впустити до свого серця Бога, Святого Духа, щоб Він був із ними до кінця життя. Я і ми разом віддали Господові все своє життя.”

                    Андрій Герман, м. Долина

“Бог змінює мене, допомагає пробачати, співчувати, любити інших людей і бачити в них Бога, дає розуміння, що Бог для всіх, а не тільки для мене, дає силу для молитви за себе і інших, намагаюсь читати Святе Письмо. Бог відкриває в мені багато грішних звичок, нахилів. Бог дає зрозуміти, що без Нього і Його ласки і благодаті неможливо досягнути успіху у подоланні проблем, що не я, а Він змінює нас.

Бог хоче, щоби я довіряла Йому і надіялася на Нього. Бог дає розуміння, що не людину, а гріх, що є в ній, треба не любити і багато молитись за себе та інших”.

      Любомира Яворська, м. Надвірна

“Бог наповнив мене Своїм Святим Духом. Я відчув, як Господь сильно мене любить. Дуже сподобались медитації, молитва прослави, пантоміми…я відчув, що у цьому житті без Бога я – ніщо. Слава Богу…”

                           Андрій, с. Балинці

“Мені до приходу на реколекції було дуже погано, ніби щось гризло, виїдало мене зсередини. Тепер я вже знаю, що це був гріх. Після сповіді, після участі у молитвах мені справді стало набагато легше. І я дуже вдячна Богові за це і вам, посланцям Божим. Ви робите велику справу!”.

                     Світлана, м. Долина

“Я пережив атмосферу любові Божої в Школі. Таке ставлення аніматорів за заробітну плату не купиш».

Володимир, м. Снятин

“Особисто до мене Бог говорив (під час сесії Школи) через різних людей, якісь речення і т.д., і я думаю, що це в майбутньому кардинально змінить моє життя».

                        Дмитро Горогоцький,

                         м. Івано-Франківськ

“Дякуючи Богові, Школа мене змінила кардинально, і буду молитися, щоб безповоротно. На світ, на людей, на взаємини я почала дивитись іншими очима, добрішими. В мою душу прийшов мир, спокій, терпеливість. Я відмовилась від багатьох препоганих звичок. І нарешті зрозуміла, що я хочу жити за волею Божою, а не за своєю. І я твердо вірю, що Ісус поруч”.

          Лілія Вільчинська, м. Чортків

“Бог мене перевернув, здивував і підкорив. Він дав мені відповіді на багато моїх питань”.

     Світлана Перунська, м. Сняти