Що для мене означає поцілунок

Автор: Петро Коваль

Поцілунок – це щось інше ніж дотик губами, це щось, що може врятувати та погубити. Це як енергія, що в залежності від напрямку скерування, вона може бути для людини згубною або тим, що дозволяє мати світло, тепло.

Антикультура, що поширилась між людьми щодня нищить їх. Ми щодня стаємо свідками, коли бачимо молодих людей що цілують один одного. Чи це вияв любові, ніжності? Та нічого подібного, це просто показуха, нічого більшого. Існує дуже добре слово, що описує це – облизування.

Незрозуміло чому нам не подобається користуватись брудні столовими приборами, якщо вони були використані іншими людьми. А ось цілувати за вечір невідомо скільки дівчат чи хлопців не вводить в огиду. А чи можна говорити про того, хто дозволяє себе облизати.

Як мені огидно, коли мої однолітки поки не перецілують один одного, в присутності старших, не звернуть на них уваги. Цікаво, що вони цим жестом виражають. Якщо це нове привітання, то чому собі не дозволити і не привітати так викладача, свого директора, продавця в магазині.

Наскільки чудовий, приємний, незабутній справжній поцілунок з любов’ю, коли тебе цілують не для показу, не для того , що всі так роблять, ні. Справжній поцілунок – це той, на який ти чекаєш і він буде від просто звичної людини, а від тієї, що хоче своїм дотиком губ передати щось, що не можна передати словами. Навіть, якщо це буде секундний поцілунок, перед тим, як буде потрібно вам розстатись, бо комусь із вас потрібно кудись поїхати. Це те відчуття, про яке ти будеш думати весь час. І його не буде хотіти проміняти на тисячі нещирих. Буде хотітися його зберегти в своєму серці, пригадувати той дотик. Дотик до твоєї щоки. Наскільки є відчутним, коли, начебто, звичайний, що малозначущий поцілунок, навіть, в щоку був зроблений з любов’ю. Щирий, зроблений з любов’ю поцілунок можна відчути, він не є такий як всі. Він має певну енергію, яка пройде по всьому тілу, зіжне твоє серце і скаже: «ти отримав ті почуття, що перебувають в мені, отримай їх, зрозумій, що я хочу тобі цим сказати».

Ти зрозумієш те, що до сих пір не можливо було сказати і передати словами. Це почуття триматиметься увесь час. Ти його відчуватимеш все знову і знову.

Я дякую тій людині, що допомогла мені пізнати це, що поділитися з вами. Закликаю, що поцілунок є щось велике, яким не можна розкодуватись. Неможливо використовувати поцілунок, як задоволення своїх бажань, бо тоді не можливо відчути того щастя і радості справжнього, що наповнить тебе, піднесе і дасть те, на що ти чекав так довго.

Поцілунок – це вияв чогось більшого, коли ти ділишся своєю любов’ю. Щирою любов’ю, яка стала більшою, від того моменті, коли була симпатія. Неприродно людині цілувати першого зустрітого.

Поцілунок в губи – це ще вищий щабель вияву любові однієї людини до іншої. Вияв свого кохання, почуттів. Це те, що треба оберігати, щоб залишити той солодкий нектар, що не був вкрадений іншими.

Це також той жест, коли ми маємо намір, щоб не стати тим, хто буде задовольняти власні потреби, бажання і не шанувати іншу людину – губити неї.

Справжня любов чекає, тому необхідний час, який дасть великі, спілі, наповнені смаком плоди. Плоди любові, що в подальшому дадуть добрий врожай.

Попереднє   |   Наступне назад