Історія РЧС

Автор: редакція

У 90-х роках минулого століття журнал «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!» часто звертався до теми організації TRUE LOVE WAITS, яка пропагувала серед американської молоді чистоту до подружнього життя.

Це співпало з особистим досвідом головного редактора «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!» о. Мечислава ПіотровськогоTChr, котрий якось побачив у підлітків однієї родини, котру він відвідував, багато молодіжних журналів (Браво, Дівчина та подібні). Ознайомившись з їх змістом, він все частіше повертався до ідеї чистоти молоді. Великого резонансу серед польських читачів здобув задум створити щось «своє». Спочатку цю ініціативу називали Христовою або Громадським “христовим походом” Любові ( назва пов’язана з повною назвою журналу «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!»: Католицький Двохмісячник Громадського “христового походу” Любові та її примаса Вишенського, який і надихнув на створення журналу його першого редактора о. Мишчинського TChr), Революцією Чистоти Серця, а згодом – Рухом Чистих Сердець (скорочено РЧС).

РЧС не відкриває нічого нового, закликаючи до того, щоб віддати себе Христу. Його члени дають клятву турбуватися про перебування у стані освячуючої ласки та беруть зобов’язання утримуватися від статевих стосунків до подружнього життя, а також звільнятися від усіляких шкідливих звичок.

РЧС не є формально організованою спільнотою. Редакція «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!» виконує функцію генератора ідей, пропагуючи певний стиль життя, котрий відповідає євангельському розумінню людини, той стиль життя, який, на жаль, нині забувається і часто зневажається. Багато людей стало членами Руху. Вони почуваються дещо одинокими. Але організація невеликих гуртів РЧС є ініціативою з гущини народу, і ми запрошуємо підтримати цей рух. Оскільки відчутний розвиток таких спільнот, то є підстави сподіватися, що згодом виникнуть і всезагальні річні програми для них.

А поки що редакція зустрічається з членами РЧС на літніх духовних вправах (які вперше проводилися у Ювілейному Році у містечку Макові Підхаланському. Члени РЧС також брали участь в організації бл. Кароліни Кузкувни (31 червня – 1 липня) в селі Забава під Тарновом, де розташований її санктуарій. Бл. Кароліна вважається покровителькою Руху з 18.11.2002 року, коли представники редакції отримали з рук єпископа В.Скворця її мощі. Відбуваються також і зимові – адвентові зустрічі (як правило, у Ченстхові). Час від часу на запрошення з різних парафій представники «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!» приїздять на зустрічі з молоддю, щоб популяризувати ідею чистоти.

Інформація про умови вступу до Руху Чистих Сердець є на нашій інтернет-сторінці а також у кожному номері нашого журналу. Зичимо вам, щоб прославлення Бога приносило вам завжди багато радості.

З Христовим благословенням, редакція «ЛЮБІТЬ ОДНЕ ОДНОГО!»

Попереднє   |   Наступне назад